O nas

Bestia i Piękny

Beata, absolwentka wydziału historii Uniwersytetu Łódzkiego, miłośniczka Tatr, sezonowa narciarka, przykładna żona uwielbiająca od czasu do czasu zaszaleć w kuchni, ku uciesze własnej, bo z mężem różnie to bywa. Redaktor portalu dla kobiet w ciąży i młodych mam, który stworzyła wraz z Tomkiem, blogerka. Największą jej słabością są buty, perfumy i biżuteria. Ale przede wszystkim jest 100-procentową mamą.
Tomek, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył Zarządzanie i Marketing oraz Informatykę. Zajmuje się działem IT, jest managerem, tworzy strony internetowe, buduje regatowe katamarany wykonane z włókien węglowych. W wielu dziedzinach życia samouk. Stanowczy i zdecydowany, ale też kompromisowy. Uwielbia dobre wino, dyskusje o polityce i rozmowy z przyjaciółmi do bladego świtu. Swoim optymizmem zaraził pewnie nie jednego, a determinacją w dążeniu do celu na pewno swoją żonę.
Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, otwartość na Wasze pomysły i elastyczność zgodnie z zasadą „nasz Klient nasz pan”. Mamy duży dystans do siebie, co ułatwia współpracę z Wami. Szanujemy Wasz czas i potrzeby. I co najważniejsze, jesteśmy dyskretni, a podczas wykonywania swojej pracy, podczas uroczystości i różnego typu imprez – staramy się być niezauważalni.kontakt e-mail: kontakt@czterykolory.pl

kontakt telefoniczny: 880 030 030

Zobacz nas na Facebook’u:facebook.com/czterykolory


BEATA I TOMEKMimo wszystko jesteśmy bardzo normalni

o_nas2

Opinie naszych klientów

  • „Tak doskonale sprawdzili się na naszym pierwszym ślubie, że bez wahania zatrudniliśmy ich również przy drugim.”

    Asia i Patryk - Zdjęcia ślubne | październik 2013